Witam
Mój problem zaczął się po tym jak odświeżyłem zaciski (piaskowanie/galwanizacja) no i oczywiście zestawy naprawcze typu tłoczki,przewody oraz uszczelniacze itp .
Przy odpowietrzaniu przednich hamulców po odkręceniu odpowietrznika pedał hamulca pod wpływem nacisku opadał normalnie po wytworzeniu ciśnienia w układzie. A co do tyłu po odkręceniu odpow. ciśnienie z zacisku jakieś tam było no ale pedał nie nie opadał po wytworzeniu ciśnienia no i widzę że te tylne zaciski ledwo co hamują (jak w ogóle)
Doradźcie mi koledzy w czym może być ból, bo obawiam się najgorszego że pompa nie daje wystarczającego ciśnienia.
Czy po prostu trzeba pojeździć żeby się rozeszło po kościach i dzieje się tak z powodu tarcz z nalotem ( samochód jest w trakcie projektu
)